1. 3:1, Petar Petrović Pecija u režiji Ilija Petković
2. MEĆAVA, Pero Budak u režiji Fredia Fazovskog
3. DUNDO MAROJE, Marin Držić u režiji Ilije Petkovića
4. U TUĐOJ KUĆI, Milenko Misailović u režiji Fredia Fazlovskog
5. HASANAGINICA, Milan Ogrizović u režiji Fredia Fazlovskog
6. KAPLAR MILOJE, Aleksa Božić u režiji Dušana Stanojevića
7. GOSPODSKA KRV, Marko Kavaja u režiji Fredia Fazlovskog
8. ČVOR, Petar Petrović Pecija u režiji Dušana Stanojevića
9. KRUG KREDOM, Klabund u režiji Petra Govedarovića
10. GOSPOĐA IKS, Aleksandar Bison u režiji Dušana L.Đokića
11. UNOSNO MESTO, A.N.Ostrovski u režiji Petra Govedarovića
12. POMIRENJE, Jovan Popović Sterija u režiji Petra Govedarovića
13. IVKOVA SLAVA, Stevan Sremac u režiji Petra Matića
14. ŠARENA LOPTA, Igor Torkar u režiji Petra Govedarovića
15. PEČALBARI, Anton Panov u režiji Jelašina Sinoveca
16. MLADOST PRED SUDOM, Hans Timajer u režiji Dušana Stanojevića
17. MIRANDOLINA, Karlo Goldoni u režiji Dušana Stanojevića
18. VOLPONE, Ben Džonson u režiji Gradimira Mirkovića
19. HIMMELKOMMANDO, Đorđe Lebović i Aleksandar Obrenović u režiji Jelasina Sinoveca
20. SVI SMO MI SAMO LJUDI, Fadil Hadžić u režiji Gradimira Mirkovića
21. ČOVEK SA MARSA, D.Dobričanin u režiji Dušana Stanojevića
22. DON HUAN ILI LJUBAV ZA GEOMETRIJU, Marks Friš u režiji Jelasina Sinoveca
23. TAŠANA, Bora Stanković u režiji Dušana Stanojevića
24. PUT OKO SVETA, Branislav Nužić u režiji Jelašina Sinoveca
25. HENRIH IV, Luiđi Pirandelo u režiji Jelašina Sinoveca
26. SKAPENOVE PODVALE, Molijer u režiji Dušana Stanojevića
27. DOŽIVLJAJI NIKOLETINE BURSAĆA, Branko Ćopić u režiji Jelašina Sinoveca
28. MANDE, Marin Držić u režiji Dušana Stanojevića
29. VLAST, Branislav Nušić i Bora Stanković u režiji Dušana Stanojevića
30. SUĐENJE MERI DAGAN, Bajard Vajler u režiji Milana Bogosavljevića
31. DRVEĆE UMIRE USPRAVNO, Aleksandar Kasona u režiji Dušana Stanojevića
32. STARAC KLIMOJE, Marko Fotez u režiji Čedomira Ninkovića
33. ULIČNI SVIRAČI, Paul Šurek u režiji Dušana Stanojevića
34. KULA VAVILONSKA, Duško Roksandić u režiji Milana Bogosavljevića
35. NE TUGUJ BRONZANA STRAŽO, Branko Ćopić u režiji Milana Bogosavljevića
36. ŠTA GRICKAŠ DRUŽE, B.Pavlović u režiji Milana Bogosavljevića
37. MISTER DILAR, Branislav Nušić u režiji Dušana Stanojevića
38. DŽONI BELINDA, Elmer Haris u režiji Milana Bogosavljevića
39. DAMA S KAMELIJAMA, Aleksandar Dima u režiji Dušana Stanojevića
40. SILAZAK ORFEJA, Tenesi Villijams u režiji Milana Bogosavljevića
41. ČAROBNJAK KOJI DONOSI KIŠU, Ričard Neš u režiji Milana Bogosavljevića
42. DAN ODMORA, Valentin Katajev u režiji Dušana Stanojevića
43. SUMNJIVO LICE, Branislav Nušić u režiji Milana Bogosavljevića
44. MIŠOLOVKA, Agata Kristi u režiji Dušana Stanojevića
45. UZORAN MUŽ, Everi Hopvud u režiji Dušana Stanojevića
46. KAD JE ŽENA NEMA, Vojmil Rabadan u režiji Dušana Stanojevića
47. POGLEDAJ DOM SVOJ, ANĐELE, Tomas Volf u režiji Milana Bogosavljevića
48. BROJ 72, František Langer u režiji Dušana Stanojevića
49. JEVREM, Miloš Tasić u režiji Milana Bogosavljevića
50. AUTOBIOGRAFIJA, Branislav Nušić u režiji Bora Vukića
51. LUSI KRAUN, Irvin Šo u režiji Bora Vukića
52. VUK BUBALO, Branko Ćopić u režiji Dušana Stanojevića
53. GULIVER I LUTKE, Jozef Perh u režiji Matilde Špilar
54. VAJAR MASKI, Keiđi Okamoto-Kido u režiji Vojmila Rabadana
55. LEPOTICA I ZVER, Nikolas Stjuart Grej u režiji Matilde Špilar
56. GROŽĐE NA SUNCU, Loran Hansberi u režiji Dušana stanojevića
57. IDEM U LOV, Žorž Fejdo u režiji Momčila Miloševića
58.TRI LUDA DANA, Žika Živulović-Serafim u režiji Dušana Stanojevića
59. UJKA VANJA, A.P. Čehov u režiji Momčila Miloševića
60. KUĆA NA MORU, Miroslav Tomić u režiji Momčila Miloševića
61. POKOJNIK, Branislav Nušić u režiji Aleksandra Kovačevića
62. VUK I JARIĆI, u režiji Matilde Špilar
63. KUCA I MACA, Jozef Čapek u režiji Matilde Špilar
64. GOSPOĐA MINISTARKA, Branislav Nušić u režiji Momčila Miloševića
65. MLETAČKI TRGOVAC, Vilijem Šekspir u režiji Momčila Miloševića
66. BUDILNIK, Vladimir Bulatović u režiji Dušana Dobrovića
67. VENČANICA, Efraim Kišon u režiji Zore Bokšan Tanurdžić
68. ŠUMA, A.N.Ostrovski u režiji Vasilija Ščućkina
69. LICEM U LICE, B.Bauer, K.Golik i B. Jovanović u režiji Zore Bokšan Tanurdžić
70. NEVIDLJIVI ĐOKICA, Viktor Car Emin u režiji Vasilija Ščućkina
71. OSMA OFANZIVA, Branko Ćopić u režiji Zore Bokšan Tanurdžić
72. KIR JANJA, Jovan Sterija Popović u režiji Dušana Dobrovića
73. POLICIJA, Slavomir Mrožek u režiji LEh Vojćehovskog
74. DOŠLJACI, Milutin M. Uskoković u režiji Milenka Misailovića
75. SILOM DIREKTOR, Efraim Kišon u režiji Sergije Harašića
76. DESPOT STEFAN LAZAREVIĆ, Dragoljub S. Obućina u režiji Nikole Vavića
77. PROFESOR MAMLOK, Fridrih Volf u režiji Ljubiše Đokića
78. ČUDNA ZEMLJA, M.Misailović i B. Kravljanac u režiji Milenka Misailovića
79. MADAM SAN - ŽEN, Viktorien Sardu u režiji Jovana Bulajića
80. BOG JE UMRO UZALUD, Radivoje Lola u režiji Boška Pištala
81. ULIČNI SVIRAČI, Šurek u režiji Jovana Bulajića
82. ZONA ZAMFIROVA, Stevan Sremac u režiji Jovana Bulajića
83. OJ, UŽICE, MALI CARIGRADE, Miodrag Vergović u režiji Milana Barića
84. BANOVIĆ STRAHINJA, Borislav Mihajlović u režiji Milana Barića
85. GOSPOĐA MINISTARKA, Branislav Nušić u režiji Soja Jovanovića
86. BILO IH JE SEDAM, Vilis Hol u režiji Duška Rodića
87. DUNDO MAROJE, Marin Držić u režiji Nebojše Komadine
88. FILIP I JONA, Irvin Šo u režiji Milana Barića
89. GOLORUKI, Vuk Vučo u režiji Rajka Radojkovića
90.LEGENDA O BOŠKU BUHI, M. Belović i S. Pešić u režiji Rajka Radojkovića
91. PUT OKO SVETA, Branislav Nušić u režiji Jovana Bulajića
92. BEPČE, Felisijen Marso u režiji Duška Rodića
93. KAFANA U LUCI, Miodrag Ilić u režiji Duška Rodića
94. HAJDUCI, Branislav Nušić u režiji Jovana Bulajića
95. SREBRNO UŽE, Đorđe Lebović u režiji Ljibiše Đokića
96. RADO IDE SRBIN U VOJNIKE, Bora Ćosić u režiji Petra Govedarovića
97. NARODNI POSLANIK, Branislav Nušić u režiji Milenka Misailovića
98. PODVALA, Milovan Glišić u režiji Milenka Misailovića
99. JAZAVAC PRED SUDOM, Petar Kočić u režiji Radoslava Lazića
100. OŽALOŠĆENA PORODICA, Branislav Nušić u režiji Radoslava Lazića
101. DOŠLAJCI, Milutin Uskoković u režiji Radoslava Lazića
102. NA LEĐIMA JEŽA, Stevan Jakovljević Miodrag i Svetolik Nikačević u režiji Aleksandra Ognjanovića
103. ŽENIDBA, N. V. Gogolj u režiji Milenka Misailovića
104. TAŠANA, Borisav Stanković i Aleksandar Glovacki u režiji Aleksandra Glovackog
105. ŠKOLA ZA ŽENE, Molijer u režiji Dušana Mihailovića
106. TI SI TO, Slobodan Stojanović u režiji Dušana Mihailovića
107. DOBRI ČOVEK IZ SEČUANA, Bertolt Breht u režiji Miodraga Gajića
108. VEDAR DUH JE JAČI OD TOPOVA, po zapisima Rada Bašića, Saita Orahovca, Blaža Žugića, Ljubiše R. Đenićai Rada V. Poznanovića u režiji Dušana Mihailovića
109. KARIJERA, Stevan Sremac i Aleksandar Glovacki u režiji Aleksandra Glovackog
110. NEBESKI ODRED, Lebović i Obrenović u režiji Vladimira Putnika-Pinta
111. PROSIDBE, Anton Pavlovič Čehov u režiji Nikole Veselinovića
112. DŽANDRLJIVI MUŽ ILI KOJA JE ŽENA DOBRA, Jovan Sterija Popović u režiji Đure Udickog
113. HAJDUCI, Branislav Nušić u režiji Aleksandra Kovačevića
114. POP ĆIRA I POP SPIRA, Stevan Sremac u režiji Aleksandra Kovačevića
115. MRAVINJAK, Vesna Janković u režiji Aleksandra Kovačevića
116. SMRT SMAIL AGE ČENGIĆA, Ivan Mažuranić i Strahinja Rodić u režiji Strahinje Rodića
117. HASANAGINICA, Ljubomir Simović u režiji Aleksandra Kovačevića
118. STOLICA KOJA SE LJULJA, Novak Novak u režiji Aleksandra Kovačevića
119. GARAVI SOKAK - PLAVI ČUPERAK, Miroslav Antić u režiji Strahinje Rodića
120. MEĆAVA, Pero Budak u režiji Miloša Lazina
121. SPASITELJA ĆE OBJESITI, Vasko Ivanović u režiji Strahinje Rodića
122. DR, Branislav Nušić u režiji Strahinje Rodića
123. LEKAR UMIRE SA BOLESNIKOM, Zoran S. Saramandić u režiji Slobodana Ž. Jovanovića
124. MIŠOLOVKA, Agata Kristi u režiji Ivana Rakidžića
125. PETORICA POD BARJAKOM, Branko Ćopić u režiji Toma Kuruzovića
126. LEGENDA O MITRU SELJAKU, Miodrag Stanisavljević u režiji Tome Kuruzovića
127. KRALJEVA JESEN, Milutin Bojić u režiji Ivana Rakidžića
128. NARODNI POSLANIK, Branislav Nušić u režiji Aleksandra Kovačevića
129. POVRATAK, Harold Pinter u režiji Rista Majstorova
130. SPORTING LIFE, Vojin Kajganić i braća Petković u režiji Vojina Kajganića
131. ZLOČIN I KAZNA, Fjodor Mihailovič Dostojevski u režiji Aleksandra Kovačevića
132. ČEMERIKA SRPSKA TRAVA, Veličko Bradić u režiji Dragoslava Todorovića
133. KIR JANJA, Jovan Sterija Popović u režiji Đura Udickog
134. HOTEL "SLOBODAN PROMET", Žorž Fejdo u režiji Petra Govedarovića
135. BESPARICA, BESPARICA, Novak Novak u režiji Aleksandra Kovačevića
136. BELI ĐAVOLI, Milenko Misailović u režiji Bora Grigorovića
137. PORODICA BLO, Ljubinka Bobić u režiji Aleksandra Kovačevića
138. LEGENDA O MITRU SELJAKU, Miodrag Stanisavljević u režiji Tome Kuruzovića
139. SKAPENOVE PODVALE, Molijer u režiji Milana Duškova
140. CRNILA, Kole Čašule u režiji Rista Majstorova
141. SAN ZIMSKE NOĆI, Miodrag Ilić u režiji Dragana Jakovljevića
141. MAGNA KARTA, Mario Rosi u režiji Nebojše Bradića
142. HAKIMOVE PRIČE IZ 1001 NOĆI, Noberto Avila u režiji Bora Gligorijevića
143. LAŽA I PARALAŽA, Jovan Sterija Popović u režiji Dragana Jakovljevića
144. POKOJNIK, Branislav Nušić u režiji Aleksandra Kovačevića
145. KOMUNISTIČKI RAJ, Aleksandar Popović u režiji Branka Popovića
146. PRIČA O VUKU, Jovan Aleksić u režiji Aleksandra Kovačevića
147. MILADIN SA TATINCA, Miladin Radović u režiji Aleksandra Kovačevića
148. NEBESKA VOJSKA, Miladin Ševarlić u režiji Branislava Mićunovića
149. OBILIĆ, Dobrilo Nenadić u režiji Borislava Gligorovića
150. SUMNJIVO LICE, Branislav Nušić u režiji Borislava Gligorovića
151. PRODAN NA KOSOVU, Božidar Milidragović u režiji Branka Popovića
152. KAKO VAM DRAGO, Vilijem Šeksip u režiji Milivoje Milivojevića
153. SIMEON NEMANJA, Đura Simović u režiji Slobodana Radovića i Arsa Miloševića
154. PER GINT, Henrik Ibsen u režiji Kokana Mladenovića
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.