1. KAPETAN DŽON PIPLFOKS Dušana Radovića i Miroslava Belovića u režiji Branka Popovića;
2. BOGOJAVLJENSKA NOĆ, Vilijam Šekspir u režiji Branka Popovića,
3. KAKO ZASMEJATI GOSPODARA, Vida Ognjenović, u režiji Kokana Mladenovića;
4. UMRI MUŠKI, Nikolai Aldo u režiji Lilijane Ivanović;
5. BOING-BOING, Mark Gamoleti u režiji Slobodana Ljubičića;
6. PER GINT, Henrik Ibsen u režiji Kokana Mladenovića;
7. DOBRO JUTRO, LAKU NOĆ, Donald Biset u režiji Žora Ivanova;
8. TARTIF, Ž:B.P Molijer, u režiji Miodraga Milanovića;
9. MENTALNA HIGIJENA, Radojko Lako Veselinović, u režiji Nebojše Pjevića;
10. BOGOJAVLJENSKA NOĆ, Vilijam Šekspir u režiji Branka Popovića,
11. HASANAGINICA, Ljubomira Simovića u režiji Branka Popovića;
12. POKOJNIK, Branislav Nušić u režiji Dejana Penčića Poljanskog;
13. PORFIROGENEZA, Đorđa Milosavljevića u režiji Djordja Milosavljevića;
14. U NAVILJCIMA, Petar Pecija Petrović u režiji Tomislava toma Trifunovića;
15. KO SE BOJI VIRDŽINIJE VULF, Edvard olbi, u režiji Stefana Džeparoskog;
16. I FORGET, Michael Devine u režiji Michael Devina;
17. VOLPONE, Ben Džonsona u režiji Uroša Jovanovića;
18. KONKURS, Aleksandra Galina u režiji Katarine Petrović;
19. ATENTAT, Miloša Nikolića u režiji Ljuboslava Majere;
20. KABARE ŽENSKI ORKESTAR, Žana Anuja u režiji Filipa Markovinovića;
21. PILAD, Pier Paolo Pasolini, u režiji Andrea Paciotto;
22. VIKTOR ILI DECA NA VLASTI, Rože Vitraka u režiji Aleksandra Saše Lukača;
23. KARDANUS, Goran Ibrajter u režiji Ljuboslava Majere.
24. SLUGA DVAJU GOSPODARA, Karlo Goldoni u režiji Andrea Paciotto.
25. VRTEŠKA, Artur Šnicler u režiji Ferida Karajice.
26. ŽORŽ DANDEN, Žan-Batist Poklen Molijer u režiji Branka Popovića;
27. RODOLJUPCI, Jovan Sterija Popović u režiji Lary Zappia;
28. CRVENKAPA, Aleksandar Popović u režiji Milana Neškovića;
29. RUMUNIJA 21, Peka Štefan u režiji Gorana Golovka;
30. LIZISTRATA, Aristofana u režiji Branka Popovića;
31. PRIČA, Aleksandar Lukač i Slobodan Obradović po motivima drame The Treatment Martina Crimpa u režiji Aleksandra Lukača
32. SMEĆARNIK, Kosta Peševski u režiji Stevana Bodrože
33. U CARA TROJANA KOZJE UŠI, Ljubivoje Ršumović u režiji Borisa Todorovića
34. NEČISTE SILE, Ljubiša Vićanović u režiji Bogdana Jankovića
35. PALČICA, Hans Kristijan Andersen u režiji Nemanje Rankovića
36. MANDRAGOLA, Nikolo Makijaveli u režiji Marka Torlakovića
37. SVEDOBRO, Stevan Vraneš u režiji Nemanje Rankovića
38. SERBIO, ZEMLJO RODA MOGA - STERIJIN PUT U SRBE, Milovan Vitezović u režiji Bogdana Jankovića
39. KAKO ODRŽAVATI FIKUS, Ognjen Obradović u režiji Juga Đorđevića
40. POSETA, Fridrih Direnmat u režiji Nemanje Rankovića
41. I TO SE ZOVE LJUBAV, Mari Šizgal u režiji Ksenije Krnajski
42. ISPOVEST PORNO DIVE, Pedro Almodovar, u režiji Slobodana Obradovića i Tanje Jovanović
TARTIF, Ž.B.P Molijer, u režiji Miodraga Milanovića;
BOGOJAVLJENSKA NOĆ, Vilijam Šekspir u režiji Branka Popovića,
PORFIROGENEZA, Đorđa Milosavljevića u režiji Djordja Milosavljevića;
LIZISTRATA, Aristofana u režiji Branka Popovića;
Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.